Kouzelnický Novák

Kouzelnický Novák 15. 7. 

Harmonogram pódiového programu:
13:55 - zahájení akce
14:00 - 16:00 - Neckyáda (přihlášky zde)
15:00 - 16:00 - Čarodějnická show pro děti
16:00 - vyhlášení Neckyády a taneční vystoupení
16:20 - Oživlá laboratoř
17:00 - vyhlášení soutěže a zahájení minidisco
17:15 - promenáda kostýmů
17:30 - pokračování minidisco

Po celý den budou navíc pro děti v areálu speciální kouzelné atrakce, dílničky a soutěže, zpoplatněné jednorázovým vstupným - 80 Kč. Tyto vstupenky jsou navíc slosovatelné o tři poukazy na chatu Granit, každý v hodnotě 1500 Kč.

Tak přijďte 15. července do Areálu Nový rybník, užít si kouzelný den plný zábavy, kouzel a nejrůznějších aktivit. 

Aneb kouzla a čáry na Nováku...
Zveme Vás na magické odpoledne do Areálu Nový rybník, zabaví se malí i velcí, bohatý program je připraven a pěkné počasí objednané.


Hlavní program akce Kouzelnický Novák se bude odehrávat na kamenném pódiu a v jeho okolí. Speciální stanoviště ve vodě, před budovou sauny u červené skluzavky, zaujme tradiční plavební závod netradičních plavidel - Neckyáda, který se v Areálu Nový rybník koná letos již podesáté. Jubilejní ročník, pořádaný ve spolupráci se spolkem Půlnoc, se ponese, jak se tak v rámci letní koncepce Nováku nabízí, v kouzelnickém stylu. Proto jsou vítány kostýmy a plavidla s kouzelnickou a čarodějnickou tematikou. První tři posádky budou odměněny hodnotnými cenami. Přihlášky lze zaslat předem elektronicky (za 50 Kč za posádku, platba na místě) nebo je podat přímo na místě (za 100 Kč za posádku).
Přihlášky zasílejte na adresu: radek.ctibor@seznam.cz a ke stažení jsou k dispozici zde: 

Vrátíme-li se k hlavnímu pódiovému programu dne, tak tady na návštěvníky bude čekat Čarodějnická show pro děti, Oživlá laboratoř a minidisco s promenádou kostýmů. Vyzýváme tak všechny návštěvníky, aby se sladili do kouzelnického tématu a užili si přehlídku s námi. Dále bude u pódia připravena chill zona a stánky s občerstvením.


To není ale zdaleka vše! V tento Kouzelnický den, bude Areál Nový rybník nabitý také nejrůznějšími atrakcemi - lezecká hora, kouzelnický skákací hrad, planetárium, tvořivé bradavické dílny a věštírna, zábavné stanoviště společnosti Generali Česká pojišťovna se soutěžemi a fotokoutek s rekvizitami. Tyto atrakce jsou určeny pro děti a zpoplatněny hromadným vstupným 80 korun. Ke každé vstupence budeme zdarma rozdávat naší areálovou kouzelnou hru - Hon na kouzelnické předměty a losovat budeme také tři pobytové vouchery na chatu Granit, v celkové hodnotě 4500 korun. Atrakce budou v provozu od 14:00 do 18:00, slosování vstupenek proběhne v 17:00 na kamenném podiu, před zahájením minidisco.